Главная » » Головний біль у дитини 4 років
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Головний біль у дитини 4 років

Головний біль у дитини 4 років

Хлопчик, 4г 6 ​​міс. Зростання 110 см, вага 18 кг.

Періодично скаржиться на головний біль.

Було кілька нападів мігренеподібних головних болів. (В 3 - 3,5 року - приблизно в цей час) Скаржився, що дуже болить над бровою, далі йшла блювота і дитина засинав і спав до ранку, навіть якщо засинав о 5 вечора. Вранці все було як завжди.

Пройшли тоді обстеження у невролога після цих 3 нападів. Викладаю фото результатів обстеження і лист консультації з неврологом (можливо, там є якась додаткова корисна інформація)
[ Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам ]
[ Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам ]
[ Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам ]
[ Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам ]

Тоді, після більш чи менш хороших результатів обстеження (як мені сказали, що якщо б ви ні на що не скаржилися, то ми б сказали, що все добре) було вирішено почекати і поспостерігати. Виключили шоколад, тк один з сильних нападів з блювотою був після вживання вранці шоколаду. Діагноз: мігренеподібного головного болю
Надалі було рекомендовано зробити рентген ШОП, тк невролог сказала, що ходить іноді нахиливши голову вбік.

Зараз синові 4,5 року. За минулий рік з 3,5 років нападів сильного болю було небагато (2 або 3). З блювотою не було жодного. Останній напад сильного болю був 17 березня 2015 р в день північного сяйва в Спб (тиск на вулиці було дуже високе - можливо якось з цим складно) Без нурофена заснути не зміг. Вранці як завжди прокинувся бадьорий.

Зараз турбує поява нового характеру болю.
Син став дуже часто скаржитися на несильно біль в районі лоба. У травні місяці скаржився практично через день, що болить головка. але говорив, що несильно. Показував на лоб, то з одного боку, то з іншого. При цьому активності це не заважало. Носився, бігав. Зовсім не схоже на його стан під час нападів сильного болю. Іноді побігає і каже, що болить, потім начебто забуває або проходить і носиться далі. Одночасно з цими нападами ми проходили планове лікування нейродіспластіческой коксопатіі в лікарні (ЛФК, масаж, електрофорез) Перш за все, я зв'язала з лікуванням, страхами, переживаннями, але лікування закінчилося, а скарги тривають (правда зараз начебто рідше вже)
Біль (або просто скарги? ) в основному виникає в другій половині дня. Найчастіше, коли втомиться. Один раз після пробудження поскаржився, що болить шия - помасажувати, пройшло.
В цілому, син схильний до переживань. Якщо десь маленька ранка, то всім про це розповідає.
Часто скаржиться на болі в ногах. Просить гладити ніжки, коли засинає. Якщо запитати: чи справді болять або просто хочеш, щоб погладили - відповідає завжди по різному: коли, що дійсно болять, іноді, що просто хочеться, щоб помасажувати.
Вночі частенько спить неспокійно. Іноді прокидається, перевертається, не може заснути, тоді, мабуть, ноги дійсно болять, т хапається за них. Гладжу, масажують, коли зовсім погано - даю нурофен.

У зв'язку з останніми подіями сходили на рентген ШОП. Знімки не дали, в поліклініці немає плівки. Сказали, що буде тільки висновок.
Висновок прикріплюю.

[ Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам ]


Невролог в поліклініці каже, що по хорошому треба МРТ під наркозом. Дійсно, потрібно зробити його?

Які взагалі подальші дії? Я розумію, що потрібні знімки рентгенівські, але може щось можна сказати щодо укладення? Чи є зміни в ШОП? Як нам знайти причину цих болів?

У родині ніхто мігренню не страждає.

Я страждала протягом року головними болями напруги після тривалої хвороби. Успішно вилікували з неврологом 3-місячним курсом Фенибут.
Можливо, дитина пішла в мене і через переживання у нього з'являються такі болі від напруги, хвилювання? З іншого боку сторони нападів з нудотою у мене не було жодного разу в житті.

Наша невролог нічого конкретного сказати не може І я не розумію, куди рухатися далі і що робити

Головний біль у дитини 4 років.

Вітаю! У дочки 4 років болить голова. Ударів, падінь не було. Буває блювота, падіння температури до 35 (в саду заміряли вихователі, коли поскаржилася). Були у невролога, аналізи в нормі, ЕКГ в нормі, рентгет голови потологии не виявив. Причини лікар не знає, каже здорова, поспостерігайте. Голова продовжує хворіти, явних причин з чим це може бути пов'язано немає. Телевізор у вихідні хвилин по 20, телефону і планшета немає, режим дня дотримується, прогулянки. Підкажіть, пожалуйства, на що звернути увагу, які додаткові обследоаанія допоможуть визначити причину головного болю? Дякую за консультацію і рада!

2016-06-28 21:38. Жанна Ігорівна

Звертаємо Вашу увагу, що ніякі поради і консультації в інтернеті не замінюють очну консультацію у лікаря! Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі наслідки!

Відповідати на питання можуть тільки користувачі пройшли реєстрацію і підтвердивши профіль Лікар

Привіт, Жанна Ігорівна! З Вашою проблемою має сенс звернутися до остеопату, а так само гомеопата, краще до класичного (добре, якщо він володіє методами рефлексодіагностики (по Фоллю, ДРТ)) або до окремого фахівця в цій галузі.

Схожі консультації

Головні болі вже 2 роки. Мені 32. Постійні тиснуть і розпирають. Так само вже пару раз на місяць перебої серцевого ритму вже протягом 3 місяців. Тривають 2-3 дня. При фіз. Нагрівання. Всього відповідей (2)

Невролог призначив мені церебролізин, мексидол, цераксон. Все купила, але виявила вдома у себе МЕДОМЕКСІ-10 ампул по 2 мл, термін до 02, 15. Чи можу я замінити їм будь-якої препарат і. Всього відповідей (2)

Добрий день. 11 вересня - 2014 роки народила другу дитину кесарів перетином. все було добре під час вагітності і так само пологи. але по приходу додому через пару днів голова став. Всього відповідей (0)

Кращі лікарі консультанти тижні:

Що можна дати дитині 10 років від головного болю?

Якщо у дитини болить голова, що дати з ліків, щоб зняти симптом? Як дорослі, так і діти часто страждають від головного болю. Наша екологія діє на всіх, не щадить навіть найменших. Неприємні відчуття можуть проявлятися і в самому ранньому віці.

За першим покликом мамі хочеться допомогти своїй дитині зняти головний біль. Але в цьому випадку слід пам'ятати, що діти - це не мініатюрна копія дорослого і те, що приймають батьки, не завжди можна пити дітям. Тому необхідно для початку дізнатися причину нездужання, а потім вже починати діяти.

Причини виникнення головного болю у дітей

Дуже погано, що вже з раннього віку дітей осягають неприємності такого недуги. Кожне нове покоління набагато слабкіше, ніж попереднє.

І це варто враховувати при різних обставинах. Наші діти не можуть бути на рівні батьків, і не тому, що не хочуть, а просто вони слабкіше як фізично, так і емоційно. Серед поширених причин, через.

Головний біль може виникнути практично в будь-якому віці. Досить рідко, але навіть дітей дошкільного віку можуть відвідувати мігрені. Дорослим це не доставляє такого значного дискомфорту, адже часом біль можна досить швидко зняти знеболюючими засобами. А ось дитині нерідко заборонено вживати анальгетики.

Лікарська форма

Багато дитячих ліки випускаються в декількох формах. Це відомі всім таблетки, а також сиропи і свічки. Звичайно, якщо ліки призначено для дітей, то можна дати його дитині в будь-якій формі. Однак більшість педіатрів радять ректальні свічки для дітей. Тут спостерігається кореляція - чим молодша дитина, тим більш ефективними виявляться свічки в порівнянні з іншими ліками.

Це пов'язано з багатьма факторами. В першу чергу різниться швидкість впливу на організм. Введені ректально препарати дуже швидко всмоктуються безпосередньо в кров. Тоді як сиропи і таблетки потрапляють в шлунок і.

1 Що дітям можна

Однак це не завжди приносить свої плоди, і доводиться вдаватися до допомоги препаратів. В даний час таблетки від головного болю для дітей представлені в обмеженій кількості. Перш за все, це Парацетамол і препарати цього ряду. Найбільш поширені Еффералган, Калпол, парацета, Дафалган. Як жарознижуючий засіб годуючим мамам і малюкам рекомендується приймати Колдрекс, Фервекс та інші комплексні препарати, які містять парацетамол в якості одного з головних компонентів.

Для учнів молодших класів кращим є застосування ліків у вигляді суспензій, мікстур. Лікарські препарати в рідкому вигляді діють значно швидше. Для немовлят краще використовувати ліки ректально. Дозволено давати Парацетамол немовлятам з 3 місяців.

Ефект після застосування парацетамолу повинен настати практично відразу, якщо головні болі пов'язані з вірусною інфекцією. У разі с.

Батьки сильно турбуються, коли розуміють, що їх малюка дійсно турбують головні болі. Існує кілька груп таблеток від головного болю.

1: ацетилсаліцилова кислота. Її часто називають аспірином. Дана назва увійшло в комбіновані препарати, як аспірин з фенацетином-асфен.

2: анальгін і Бутадион. Цей препарат відпускається без рецепта тільки у вигляді мазі.

3: парацетамол і фенацетин.

У кожної групи є свої особливості. Тому ніколи не зашкодить порадитися зі своїм лікарем, який з цих препаратів більше підійде вашій дитині, в тому числі і за віковою категорією.

Ацетилсаліцилова кислота, досить сильне знеболююче засіб, яке можна купити без рецепта. Допомагає вона як при болю головний, так і при зниженні набряку. Щоб вилікувати дитину від застуди, як правило, ацетилсаліцилову кислоту не призначають, тому що вона викликає рясне потовиділення.

Анальгін, більш універсальний засіб. Він.

Досить частим симптомом нездужання не тільки у дорослих, але і у дітей є головний біль. Діти до 3-4 років не можуть чітко сформулювати причину надмірної дратівливості, плаксивості і втрати колишньої активності, так як в цьому віці дитині важко описати турбують його симптоми.

Але вже приблизно у віці 4 років і старше дитина скаржиться на головний біль, характеризує дискомфорт, який доставляє цей неприємний симптом. Щоб допомогти малюкові, варто детально розібратися в можливих причинах розвитку головного болю. Залежно від супутньої симптоматики дитині буде потрібно не тільки зняти біль за допомогою спазмолітиків, а й переглянути харчування, режим дня, а в деяких випадках пройти курс лікувальної терапії.

Особливості головного болю у дітей (до 7 років)

Кожен батько цікавиться тим, які причини головного болю у дітей. Насправді їх дуже багато і далеко не завжди вони викликані будь-яким захворюванням. До основних факторів.

Головний біль у дітей і чому болить голова у дитини

Якщо дитина здорова, у нього навряд чи буде боліти голова. Але в деяких ситуаціях головний біль все-таки може виникати і у здорових дітей. Причин для її виникнення безліч. Це одна з 10 скарг, яка входить в десятку найбільш частих, з приводу яких батьки з дітьми звертаються до лікаря. Особливо гостро це питання постає у підлітків.

Причини головного болю у дітей

Скарги на головний біль можуть з'явитися у дітей приблизно з 5-ти років, коли дитина в стані описати ті відчуття, які він відчуває. У дошкільному віці головний біль зустрічається у 3-8% дітей, а у підлітків ці цифри збільшуються до 50-80%. У маленьких дітей, які не можуть розповісти про свій біль, існує ряд ознак, що дозволяють визначити її наявність.

Всі структури голови - венозні синуси, черепні нерви, судини, мозкові оболонки, окістя, м'які тканини голови, а також великі судини.

Головний біль у дітей. Причини і лікування головного болю

Скарга на головний біль - одна з найпоширеніших у дітей.
Симптом виникає внаслідок подразнення больових рецепторів судин і оболонок мозку, м'язів, слизових оболонок, а також нервів особи або шиї. У тканині мозку больових рецепторів немає, тому мозок «хворіти» не може.

Головний біль у дитини виникає з найрізноманітніших приводів, а викликали її причин одночасно може кілька.

Часті причини головного болю у дитини

Судинна головний біль. Вегето-судинна дистонія. Запалення судин мозку. Вроджені вади розвитку судин мозку. Підвищення або зниження внутрішньочерепного тиску. Токсичне ураження головного мозку. Інтоксикація при гострих (ГРВІ, грип, кір, ангіна і т. Д.) І хронічних (хронічні захворювання нирок, печінки та ін.) Хворобах. Отруєння ліками, хімічними речовинами, алкоголем, чадним газом та ін. Черепно-мозкові травми (струс або удар.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...