Главная » » У дитини головні болі в 8 років
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

У дитини головні болі в 8 років

Головні болі у дитини, 8 років

Добридень! Приблизно з 6 років дочка скаржиться на головні болі. Завжди болить половина голови, лоб над оком і скроню. Спочатку це були рідкісні напади (раз в декілька місяців), потім стали виникати все частіше (ми пов'язуємо це з навантаженням в школі). Останнім часом скаржиться на головний біль кожного тижня. Найчастіше напад триває недовго - дитині достатньо поспати або просто полежати в темній кімнаті півгодини-годину. Але іноді (частіше за все це пов'язано зі зміною погоди) напад може тривати день-два: протягом цього часу дитина періодично скаржиться на головний біль, після відпочинку (сну) стає легше, але через якийсь час біль повертається.

Крім головного болю дитина періодично (раз в декілька місяців) відчуває напади сильного слабкості: таке відчуття, що вона не може до кінця прокинутися, все тіло тремтить, покривається потом, паморочиться голова, дочка насилу може сісти на ліжку, встати з ліжка може тільки зі сторонньою допомогою, іноді напад супроводжується блювотою. Голова при цьому не болить, температура нормальна. Триває напад кілька годин. Допомагає сон. Прокидається дочка абсолютно здоровою. Такі ж напади були в дитинстві у мами і у бабусі дівчинки. Обидві страждають мігренню. У мами перші напади мігрені почалися якраз в 6 років. Крім того, тато дитини також мучиться головними болями дуже схожого характеру.

Невролог, якому показували дитини, призначив для профілактики головного болю магній Б6, пантокальцін і Тенотен. Чи виправдано призначення цих препаратів в даній ситуації? Що можна зробити, щоб головні болі у дитини не переросли в мігрень, як у мами і у бабусі?

1) Пол, вік, вага.
Жіночий, 8 років, 27,5 кг
2) Характер Вашої роботи?
Школярка
3) Коли Ви почали відзначати головні болі вперше?
У 6 років (близько двох років тому)
4) Чи змінився останнім часом характер Ваших головних болів (болі частіше? Сильніше? Стали іншими?)
Стали частіше
5) В який час доби зазвичай Ви відзначаєте головний біль? Різне
6) Характер головного болю (пульсуюча, що стискає, розпирає, свердлячу, пекуча, що давить) Давящая
7) Локалізація головного болю (вся голова, половина голови, скроню, потилицю, мігруюча, пр.)
Половина голови, над оком, в скроні
8 ) Головний біль на даний момент постійна або приступообразная?
Приступообразная
9) Як довго триває напад головного болю (секунди, хвилини, години, доба, більше)?
Від півгодини до декількох годин
10) Як часто виникають напади головного болю (щодня, 1-2 рази в тиждень, вкажіть середня кількість днів з ГБ в місяць?)
1-2 в тиждень, іноді частіше
11) Чим провокується напад головного болю?
Зміна погоди, втома, стрес
12) Супроводжується головний біль нудотою, блювотою?
Нудота
13) Супроводжується головний біль світло і / або звукобоязнью? Порушеннями зору?
Світло - і звукобоязнь
14) Супроводжується головний біль сльозотечею, нежиттю, почервонінням очей?
Ні
15) Супроводжується головний біль обмеженням повсякденної активності?
Так, дитина нічого не може робити.
16) Яка інтенсивність болю по 10-ти бальною шкалою?

17) Чим купируется головний біль?
Сон
18) Як часто Ви приймаєте знеболюючі препарати? Які? В якій дозі?
Не приймає
19) Чи є зв'язок головного болю з болем і / або обмеженням рухливості в шийному відділі?
немає

20) Чи є зв'язок головного болю з рівнем артеріального тиску?
Чи не перевіряли
21) Чи змінюється головний біль при зміні положення голови / тіла?

Так, при русі стає сильнішою
22) Відзначаються подібні напади головного болю у Ваших родичів?
Так, у обох батьків, у бабусі по материнській лінії

23) Чи були у Вас травми голови і / або шиї?
немає

Перерости в мігрень нічого не може, тк мігрень або є або її немає, а ось її трансформація можлива, але ми зараз не про те. Дуже схоже все ж, що у дитини дійсно мігрень. Напади можна купірувати Нурофеном або парацетамолом, також почитайте чаво по мігрені в нашій гілці, там же є щоденник, скачайте його і ведіть, спробуйте виявити тригери. Призначене лікування Вашій дитині абсолютно марно. У Москві можна знайти дитячого цефалголога, краще для маленького пацієнта буде якщо у нього буде свій лікар, який буде за ним спостерігати) під час нападів слабкості рівень глюкози вимірювали?

__________________
З повагою, Анастасія Валеріївна.

Останній раз внесено зміни nebel, 28.11 о 22:57.

Анастасія Валеріївна, спасибі Вам велике! Під час нападу слабкості голова не болить, але нам здавалося, що все це ланки одного ланцюга, так як і головний біль, і слабкість провокуються схожими факторами: перевтома, зміна погоди і т. Д. Дійсно, міцний солодкий чай або солодкі соковиті фрукти ( апельсин, виноград) дуже допомагають під час нападу. Іноді полегшення настає досить швидко, іноді (особливо якщо у дитини блювота або він відмовляється що-небудь є, і ми намагаємося нагодувати її хоча б маленькими порціями) може пройти кілька годин. Але, в підсумку, саме після солодкого дитина нарешті відчуває полегшення і засинає здоровим сном (до цього вона как-будто спить, але сон цей більше схожий на забуття). Я зараз почитала про симптоми гіпоглікемії: дуже-дуже схоже. Я (мама дитини) дуже добре пам'ятаю ці відчуття під час своїх дитячих нападів. Скажіть, будь ласка, чи потрібні дитині якісь додаткові дослідження? Кров на цукор здавали в серпні, в рамках диспансеризації. Все було в нормі.

Останній раз внесено зміни vul, 29.11 о 12:29.

Сказав (ла): 3

Подякували 892 раз (а) за 862 повідомлень

Я б порадила звернутися очно в ЕНЦ. Там є дитяче відділення

__________________
З повагою, Анастасія Валеріївна.

Так, так і зробимо. Велике вам дякую! Навіть не думали в цьому напрямку сподіваюся, тепер ситуація з цими незрозумілими нападами почне хоч трохи прояснюватися.

Сказав (ла): 3

Подякували 892 раз (а) за 862 повідомлень

Відпишіться, будь ласка, за результатами. Удачі вам!

__________________
З повагою, Анастасія Валеріївна.

Обов'язково! Велике спасибі!

Куди звернутися з моїм захворюванням?

Ваші права в розділі

Ви Чи не можете створювати теми

Ви Чи не можете відповідати на повідомлення

Ви Чи не можете прикріплювати файли

Ви Чи не можете редагувати повідомлення

Часовий пояс GMT +3, час: 13:35.

Анонімно, Жінка, 32 роки

Головний біль у дитини 8ми років

У мене до вас дуже серйозний для мене питання, на який я з нетерпінням буду чекати відповіді. У моєї дочки в січні цього року почалися головні болі в області чола. Біль сильний, буває різка і короткочасна в правій області. Зробили ЕЕГ ось висновок: зміни бам загальмозкові характеру. Гв виявила виражене зниження порога судомної готовності (зареєстрована пароксизмальна високо-амплітудна повільно-хвильова активність стволового генезу в тім'яно-потиличної області, з вторинною генералізацією) .Епілептіформной активності не зареєстровано. Пульсовое кровонаповнення знижено в обох судинних басейнах, більше в кародідном басейні. Тонус судин знижений. Венозний відтік утруднений. Пролікувалися місяць (пикамилон і 10 днів мидокалм) начебто пройшли ці болі. Лише іноді влітку все-таки трохи боліла. Але ось у вересні (ми 4 вересня робили операцію, була двостороння пахова грижа,) все знову спочатку, але, як каже дочка, ще сильніше + паморочиться голова. Головні болі кожен день. Пішли до іншого невролога. Призначили мидокалм, стугерон, аспакарм + діакарб і ворітної! До шанца. Минуло два тижні, зрушень ніяких. Знову новий невролог (нейромультівіт, пикамилон, Мексидол, персен) поліпшення є, але все ж запаморочення періодично тривають. Я на пряму у доктора спрасіла, чи буде моя дочка все життя так мучаться, на що вона просто знизала плечима. Коли на була маленькою, рано стала тримати голівку, ще стояла і ніжки колодою, я раділа, думала, що це добре, а тепер себе дуже картаю, адже, як виявилося це був сильний гіпертонус. Тепер, мені кажуть, що це вилазять наслідки, що всі поліпшення будуть носити тільки тимчасовий характер, тому що неврологія виправляється до року. У мене до вас, як до московського фахівця питання: це правда, що тепер все життя моя дитина буде мучитися, тому що вже не можна повністю від цього позбудеться? Нам ставлять вегето-судинну дистонію. Я дуже чекаю вашої відповіді і ради. Заздалегідь дякую Вам.

Питання тим, хто стикався з головними болями у дітей 8-9-10 років. Після обстеження в чому була причина болю? +++

Чорна смородина Штучний Інтелект (104458), закритий 3 роки тому

Доповнено 3 роки тому

Напишіть, плиз, все, які причини, як обстежувалися, що виявилося. Спостерігається у невролога, пройшли всі ЕХО, ЕЕГ, ЗАРАЗ НА Повторний ПРИЙОМ ЙТИ. Якщо знову скажуть нічого у вас немає-куди і чого чекати? Болі не проходять

Ув. Агент - предпологаются що в період новонародженості у дитини мали місце проблеми з боку ЦНС, на які своєчасно не звернули уваги і природно - не лікували. Чия вже тут вина? історія замовчує. А діагноз мігрень у дітей за останні 10 років, зустрічається все частіше і частіше. Раджу отримати консультацію декількох фахівців. Ендокринолог так само повинен оглянути - гормональні зрушення можуть супроводжуватися головним болем.

Джерело: досвід педіатра + спеціалізація натальні травми дітей та їх наслідки.

Valiusik Оракул (53738) 3 роки тому

Може елементарне недоїдання, запори, мало п'ють простої води, мало гуляють

Джерело: просто але часто болю від цього бувають

Всі брешуть Гуру (4108) 3 роки тому

У мого синочка підвищення внутрішньочерепного тиску.

Причин багато. може головний біль банальний дим тютюну викликати, а вже говорити про діагноз, це вирішувати тільки фахівцям.

Марина Оракул (69794) 3 роки тому

В онука були головні болі в 8 років, причина-мігрень.
Я взагалі вперше дізналася, що мігрень може бути і у дітей.
Діагноз поставив дитячий лікар.

Annabelle Оракул (71302) 3 роки тому

У хрещениці були проблеми з неврології, діагноз озвучити не можу, не пам'ятаю. Лікар призначив лікування, після двох курсів на кшталт нормалізувався все.

Тетяна Гундіна Мислитель (5570) 3 роки тому

Якщо ви дійсно хочете допомогти своїй дитині, пишіть, можу поділитися досвідом.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...