Главная » Постійні головні болі » Постійні головні болі в лобовій
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Постійні головні болі в лобовій

Питання про постійні головні болі в скронях і лобової частини голови від Андрія

Постійні головні болі в скронях і лобової частини голови

Спочатку піднялася температура, з'явився нежить і сухість в горлі, ротової порожнини, потім з'явилися головні болі, задишка при фіз. навантаженні і підвищена пітливість і через деякий час очі стали запалені настільки що днем без окулярів на вулиці знаходитися було неможливо, сльозилися.
Головні болі не особливо сильні, в слідстві обставин лікування проведено не було. І протягом 5 тижнів нічого не робилося, потім сходив до терапевта, вона оглянула, послухала і прописала курс антибіотиків і полоскання фурациліном. Після курсу таблеток змін не відбулося крім очей (запалення минуло), температура трималася 37-37,5.
Відправили на ЕКГ, флюжку але все було в нормі. Після госпіталізували в Боткіна. Там брали аналізи такі ж - сеча, кров. Брали пункцію з хребта - менінгіту немає. Пункцію взяли 17-го і після цього головний біль стали в рази сильніше, біль пробивалася навіть крізь уколи кетанол, але коли лежу біль не так відчутна. Ось уже 4 дня так триває. По аналізах які брали лікар каже що я здоровий. Але головні болі страшні і як тільки вони починаються кидає в піт і часом нудить. Що це?


Добрий вечір Андрій.
На жаль, в вашому випадку треба розбиратися з виписками і аналізами, а також вашим розповіддю очно, а не по листуванню.
Однак, представляє утруднення тільки початок захворювання.
Те, що відбувається зараз - постпункціонная головний біль.
Її поява залежить від тривалості процедури, діаметра голки, обсягу забраної рідини, дотримання вами режиму після пункції (рясне пиття і горизонтальне положення), від ваших психологічних особливостей, однак, якщо вона вже виникла, то на жаль - вона погано піддається терапії. Проходить самостійно протягом декількох днів, гіршому варіанті двох тижнів.
Велике питання до необхідності аналізу спинномозкової рідини (пункції) після курсу антибіотиків (як ви описали). Однак тут все залежить від конкретних препаратів, які ви приймали, тривалості прийому і т. Д.

З повагою,
Олексій Валерійович Алексєєв.
Асисстент кафедри нервових хвороб
Першого МГМУ ім. І. М. Сеченова.
Відділення болю і захворювань периферичної нервової системи
УКБ N3, Першого МГМУ ім. І. М. Сеченова.
Керівник проекту Відділення болю (отделеніеболі. Рф, paindept. Ru).

Схожі статті:

Біль в лобовій частині голови

Лоб - частина тіла на голові людини, розташована від брів внизу до основи волосся догори. З боків лоб обмежений скронями.

Біль в лобовій частині голови може викликатися різними причинами. Ваш лоб може боліти через запалення синусів, зубів, мігрені, алергії, стресу.

При яких захворюваннях виникає біль в лобовій частині голови:

Основні причини болю в лобовій частині голови:

1. Головний біль напруги, що розповсюджується з шиї в потилицю, віскі, область очей, з одного або з двох сторін. Може супроводжуватися запамороченням, похитування, нудотою. Можна намацати больові точки в області потилиці і шиї. Біль тупий, монотонна, що давить, що стискає або розпирає. Локалізація болю - зазвичай відчувається навколо голови, в лобовій частині голови і очей, скронь, під потилицею, іноді нагадує стягування голови стрічкою або тісною шапкою. Провокується зазвичай психічним напруженням, втомою.
Причини. Поєднання сильного напруження м'язів скальпа, м'язів шиї з загостренням больової чутливості. Виникає на тлі нервового виснаження або сильного (тривалого) психічного стресу. Причиною зазвичай надається психологічна проблема - надмірні зусилля, що не приводять до бажаного результату і розв'язки, тривога і / або депресія.

2. Головний біль при підвищенні внутрішньочерепного тиску.
Цей вид головного болю зустрічається у людей, схильних до зниження або підвищення артеріального тиску.
Симптоми. Біль, середньої інтенсивності або сильна, в лобовій частині голови, скронь, потилиці або всієї голови. Під час нападу головного болю виявляється знижений або підвищений артеріальний тиск. Часто провокується погодою, перевтомою, психічним стресом.
Причини. Артеріальна гіпертонія, судинна дистонія, порушення в роботі щитовидної залози, надниркових залоз, нирок, серця.
Психоемоційний перенапруження, перевтома
Симптоми: болі сдавливающего або розпирала характеру в лобовій частині голови можуть поєднуватися з давлять болями в області очей.

3. При гаймориті виникає відчуття напруги або болю в ураженій пазусі, порушення носового дихання, виділення з носа, розлад нюху на ураженій стороні, світлобоязнь і сльозотеча. Біль часто розлита, невизначена або локалізується в лобовій частині голови, скроні і виникає в один і той же час дня. Температура тіла підвищена, нерідко буває озноб.
Причини запалення лобової пазухи, як правило, ті ж що і при запаленні гайморової пазухи. Однак протікає дане захворювання значно важче, ніж запалення інших придаткових пазух носа.

3. При фронтите зазначаються: біль в лобовій частині голови, особливо вранці, порушення носового дихання і виділення з відповідної половини носа. Біль нерідко нестерпна, набуває невралгічного характеру. У важких випадках - біль в очах, світлобоязнь і зниження нюху. Головний біль стихає після спорожнення пазухи і поновлюється у міру скрути відтоку. При гострому грипозний фронтите температура тіла підвищена, інколи змінений колір шкірних покривів над пазухами, наголошуються припухлість і набряклість в лобовій частині голови і верхньої повіки, що є наслідком розлади місцевого кровообігу.
Головний біль стихає після спорожнення пазухи і поновлюється у міру скрути відтоку. При гострому грипозний фронтите температура тіла підвищена, інколи змінений колір шкірних покривів над пазухами, наголошуються припухлість і набряклість в лобовій частині голови і верхньої повіки.

4. Болі в лобовій частині голови найчастіше пов'язані із запаленням оболонок лобової і гратчастої пазух носа, з розвитком невралгії або невриту першої гілки трійчастого нерва. Невралгічні болю приступообразні, не супроводжуються підвищенням температури тіла, виділенням слизу з носа. Під час нападу можливі сльозотеча, почервоніння чола, різка хворобливість бреши натисканні на брову.

5. При інфекційних хворобах локалізація болю може бути різною, але найпоширенішою є головний біль. Це найчастіша скарга хворих багатьма інфекційними хворобами. Вона відзначається при будь-якому підвищенні температури тіла та інтоксикації. Біль зазвичай тупий і локалізується переважно в лобовій частині голови.
- Часта головний біль при грипі, тифах, малярії, в цих випадках вона інтенсивна.
- Дуже сильний головний біль буває при гострому менінгіті, проявляється також блювотою і менінгеальні синдромом (тріада менінгіту).
- Головний біль при грипі локалізується в лобовій частині голови, надбрівних дуг і скронь. Вона з'являється на початку хвороби і поєднується з ознобом, болем у м'язах, почуттям розбитості і слабкості. Рухи очей болючі, виражена світлобоязнь. Хворі відзначають «дряпання» за грудиною (трахеїт), кашель.
- Поширений больовий синдром спостерігається при лихоманці денге. Особливо сильна при ній ретроорбітальной головний біль, а також біль у м'язах, суглобах. Через біль у м'язах і суглобах з'являється хода на непохитних ногах (хода чепуруна, денді). Особагиперемировано і одутловато, склери ін'єктовані, можлива геморагічна висипка. Біль у м'язах і суглобах зберігається до 3-8 тижнів.

6. Пекучі односторонні болі, пульсуючі, що віддають в область лоба і очі (він при цьому червоніє і сльозяться), - так звані кластерні, або пучкові. Переважна більшість страждальців - чоловіки старше 30 років, причому курці. Напади можуть починатися з сигарети, навіть невеликої дози алкоголю, різкої зміни клімату. Вони завжди болісні - людина в буквальному сенсі хапається за голову, не може всидіти на місці, біль приходить і ночами, а знеболюючі засоби допомагають ненадовго. Природа кластерних болів вивчена мало, але лікарі відносять її до судинних - як і мігрень, стару недобру супутницю багатьох жінок.

7. Мігрень проявляється сильним, пульсуючим, раптово починається, одностороннім болем в лобовій частині голови і скроні, иррадиирующей в очну ямку, потилицю; нудотою, блювотою. Подібні напади періодично повторюються. Має місце сімейна схильність

8. Харчові добавки, такі як мононатріевий глюкамат, також можуть викликати біль в лобовій частині голови.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...